Express Casa utilizează fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe Website-ul nostru. Înainte de a continua navigarea pe Website-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege conținutul Politicii de Cookie. Prin continuarea navigării pe Website-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie.

Inchiriez apartament decomandat Militari Residence

270€
Bucuresti, Militari
42.00 m2 2 Camere
Detalii

Vanzare apartament 2 camere decomandat Militari Residence

36.000€
Bucuresti, Militari
46.00 m2 2 Camere
Detalii

Inchiriere garsoniera Militari Residence

220€
Bucuresti, Militari
36.00 m2 1 Camera
Detalii

Garsoniera decomandata, Militari Residence, comision 0%

30.000€
Bucuresti, Militari
38.00 m2 1 Camera
Detalii

Militari Residence garsoniera decomandata

34.000€
Bucuresti, Militari
42.00 m2 1 Camera
Detalii

Ultimele oferte

Cele mai bune oferte de vanzare

Cele mai bune oferte de inchiriere

Rezervelor 57A

rezervelor57a@yahoo.com

Liviu Bilciu

liviu@expresscasaimobiliare.ro

Diana D

diianadogaru@gmail.com

Birou Vanzari Dezvoltator

vanzariexpress@expresscasaimobiliare.ro

Daniel Dogaru

daniel@expresscasaimobiliare.ro

Aldea Iulian

iulian@expresscasaimobiliare.ro

Rodica Lovasz

rodica@expresscasaimobiliare.ro

Nely Nica

nely@expresscasaimobiliare.ro

Florin Oprea

florin@expresscasaimobiliare.ro

Birou vanzari

sibelimob@gmail.com

Birou Vanzari

expresscasaimobiliare@gmail.com
Programeaza o vizionare !

Lasa-ne datele tale si o sa te contactam pentru a stabili detaliile